1970: (Peter Berger, Hans-Johann Färber, Gerhard Auer, Alois Bierl, cox Stefan Voncken)
1974: (Andreas Schulz, Rüdiger Kunze, Ullrich Dießner, Walter Dießner, cox Wolfgang Groß)
1975: (Vladimir Eshinov, Nikolay Ivanov, Aleksandr Sema, Aleksandr Klepikov, cox Aleksandr Lukyanov)
1977: (Dieter Wendisch, Walter Dießner, Gottfried Döhn, Ullrich Dießner, cox Andreas Gregor)
1978: (Ullrich Dießner, Gottfried Döhn, Walter Dießner, Dieter Wendisch, cox Andreas Gregor)
1979: (Bernd Schlufter, Walter Dießner, Jens Doberschütz, Ullrich Dießner, cox Werner Lutz)
1981: (Dietmar Schiller, Jörg Friedrich, Bernd Niesecke, Harald Jährling, cox Klaus-Dieter Ludwig)
1982: (Thomas Greiner, Hans Sennewald, Ulrich Kons, Ullrich Dießner, cox Andreas Gregor)
1983: (Conrad Robertson, Greg Johnston, Keith Trask, Les O'Connell, cox Brett Hollister)
1985: (Sigitas Kučinskas, Ivan Visotchkin, Vladimir Romanishin, Igor Zotov, cox Mikhail Sassov)
1986: (Frank Klawonn, Bernd Eichwurzel, Bernd Niesecke, Karsten Schmeling, cox Hendrik Reiher)
1987: (Frank Klawonn, Bernd Eichwurzel, Bernd Niesecke, Karsten Schmeling, cox Hendrik Reiher)
1989: (Vasile Năstase, Dimitrie Popescu, Valentin Robu, Vasile Tomoiagă, cox Marin Gheorghe)
1990: (Bernd Eichwurzel, Mario Gruessel, Detlef Kirchhoff, Stefan Schulz, cox Hendrik Reiher)
1991: (Armin Eichholz, Bahne Rabe, Matthias Ungemach, Armin Weyrauch, cox Joerg Dedering)
1993: (Dorin Alupei, Iulică Ruican, Nicolae Țaga, Viorel Talapan, cox Marin Gheorghe)
1994: (Valentin Robu, Iulică Ruican, Viorel Talapan, Florian Tudor, cox Marin Gheorghe)
1995: (Chris Ahrens, Porter Collins, Ben Holbrook, Scott Munn, cox Peter Cipollone)
1996: (Dorin Alupei, Gabriel Marin, Iulică Ruican, Viorel Talapan, cox Alexei Raducanu)
1997: (Antoine Béghin, Vincent Maliszewski, Bernard Roche, Laurent Béghin, cox Christophe Lattaignant)
1998: (Drew Ginn, Nick Green, Mike McKay, James Tomkins, cox Brett Hayman)
1999: (Tom Murray, Daniel Protz, Garrett Klugh, Jake Wetzel, cox Sean Mulligan)
2000: (Rick Dunn, Toby Garbett, Graham Smith, Steve Williams, cox Alistair Potts)
2001: (Gilles Bosquet, Vincent Gazan, Vincent Millot, Sidney Chouraqui, cox Christophe Lattaignant)
2002: (Tom Stallard, Steve Trapmore, Luka Grubor, Kieran West, cox Christian Cormack)
2003: (Brian McDonough, Matt Deakin, Jason Flickinger, Lucas McGee, cox Marcus McElhenney)
2004: (Lorenzo Carboncini, Stefano Introzzi, Edoardo Verzotti, Valerio Massimo, cox Alessandro Speranza)
2005: (Nicolas Podpovitny, Vincent Durupt, Alex Johnatan Mathis, Lionel Jacquiot, cox Nicolas Majerus)
2006: (Jan-Martin Bröer, Matthias Flach, Philipp Naruhn, Florian Eichner, cox Martin Sauer)
2007: (Matt Deakin, Dan Beery, Samuel Burns, Christopher Liwski, cox Edmund del Guercio)
|