Fed. |
Zone |
Sub Zone |
Tie no |
Home team (Tier) |
Score |
Away team (Tier)
|
Australian Capital Territory
|
ACT |
– |
– |
1 |
Gungahlin Juventus (6) |
0–6 |
Yoogali SC (3)
|
ACT |
– |
– |
2 |
ANU (3) |
1–2 |
O'Connor Knights (3)
|
ACT |
– |
– |
3 |
Woden Valley (4) |
1–6 |
Weston Molonglo (3)
|
ACT |
– |
– |
4 |
Wagga City Wanderers (3) |
2–1 |
Majura FC (7)
|
ACT |
– |
– |
5 |
Canberra White Eagles (3) |
0–2 |
Belnorth FC (6)
|
New South Wales
|
NSW |
– |
– |
6 |
Western NSW FC (5) |
5–2 |
Gladesville Ravens (7)
|
NSW |
– |
– |
7 |
Lithgow Workmens (6) |
0–5 |
Kissing Point (7)
|
NSW |
– |
– |
8 |
Tarrawanna Blues (6) |
6–1 |
Belrose Terrey Hills (6)
|
NSW |
– |
– |
9 |
Dunbar Rovers (4) |
0–2 |
Glebe Gorillas (6)
|
NSW |
– |
– |
10 |
Lugarno FC (6) |
2–1 |
Southern & Ettalong (6)
|
NSW |
– |
– |
11 |
Sans Souci (6) |
2–1 |
Albion Park White Eagles (6)
|
NSW |
– |
– |
12 |
UNSW (5) |
1–2 |
South Coast Flame (5)
|
NSW |
– |
– |
13 |
Brookvale FC (6) |
4–1 |
Coniston FC (6)
|
NSW |
– |
– |
14 |
Chatswood Rangers (6) |
3–10 |
Dulwich Hill (4)
|
NSW |
– |
– |
15 |
Camden Falcons (7) |
1–7 |
Sydney University (4)
|
NSW |
– |
– |
16 |
Menai Hawks (6) |
2–0 |
Abbotsford Juniors (6)
|
NSW |
– |
– |
17 |
Phoenix FC (6) |
2–2† |
Liverpool Olympic (6)
|
Liverpool Olympic advance 4–2 on penalties
|
NSW |
– |
– |
18 |
Banksia Tigers (6) |
8–1 |
Parklea SFC (6)
|
NSW |
– |
– |
19 |
Hurstville FC (5) |
2–3 |
Canterbury Bankstown (4)
|
NSW |
– |
– |
20 |
Bankstown City Lions (4) |
3–0 |
Forest Rangers (6)
|
NSW |
– |
– |
21 |
Sydney Coolong (7) |
1–7 |
Camden Tigers (5)
|
NSW |
– |
– |
22 |
Manly Vale (6) |
2–1 |
Roselands FC (6)
|
NSW |
– |
– |
23 |
Randwick City (6) |
3–2 |
Pennant Hills (6)
|
NSW |
– |
– |
24 |
Baulkham Hills (6) |
0–2 |
Arncliffe Aurora (6)
|
NSW |
– |
– |
25 |
Coledale Waves (8) |
0–6 |
Bankstown United (4)
|
NSW |
– |
– |
26 |
Unanderra Hearts (7) |
5–2 |
Padstow Hornets (6)
|
NSW |
– |
– |
27 |
St. Patrick's FC (6) |
0–1† |
Cringila Lions (6)
|
NSW |
– |
– |
28 |
Georges River Thistles (6) |
0–3 |
FC Eagles Sydney (6)
|
NSW |
– |
– |
29 |
Rydalmere Lions (4) |
8–0 |
Fairfield Bulls (6)
|
NSW |
– |
– |
30 |
Holroyd Rangers (6) |
0–10 |
Bulli FC (6)
|
NSW |
– |
– |
31 |
Gladesville Ryde Magic (4) |
7–0 |
Bankstown Sports Strikers (6)
|
NSW |
– |
– |
32 |
Carlton Rovers (6) |
3–0 |
Moorebank Sports SC (6)
|
NSW |
– |
– |
33 |
Parramatta FC (5) |
4–1 |
Coogee United (6)
|
NSW |
– |
– |
34 |
Terrigal United (6) |
3–4 |
Western Rage (5)
|
NSW |
– |
– |
35 |
Fraser Park (5) |
0–2 |
Wollongong United (6)
|
NSW |
– |
– |
36 |
Kenthurst & District (6) |
4–2 |
Rouse Hill Rams (6)
|
NSW |
– |
– |
37 |
Hornsby Heights (7) |
2–3 |
Berowra FC (6)
|
NSW |
– |
– |
38 |
Scots FC (6) |
2–6 |
Central Coast United (4)
|
NSW |
– |
– |
39 |
Inter Lions (4) |
0–1 |
Wollongong Olympic (6)
|
NSW |
– |
– |
40 |
Prospect United (5) |
6–0 |
Glenmore Park (6)
|
NSW |
– |
– |
41 |
Marayong FC (6) |
1–0 |
Nepean FC (5)
|
NSW |
– |
– |
42 |
Connells Point Rovers (6) |
7–0 |
IFS Community Wolves (9)
|
NSW |
– |
– |
43 |
Peakhurst United (6) |
2–4† |
Forest Killarney (7)
|
NSW |
– |
– |
44 |
Maroubra United (6) |
2–0 |
West Ryde Rovers (6)
|
NSW |
– |
– |
45 |
Hawkesbury City (5) |
2–2† |
Kemps Creek United (6)
|
Kemps Creek United advance 4–2 on penalties
|
NSW |
– |
– |
46 |
Lane Cove (7) |
1–0 |
Glory FC (6)
|
NSW |
– |
– |
47 |
Ryde Saints United (6) |
0–2 |
Enfield Rovers (6)
|
NSW |
– |
– |
48 |
Hills Spirit (8) |
0–4 |
Shoalhaven United (6)
|
NSW |
– |
– |
49 |
Macarthur Rams (4) |
1–2 |
Inner West Hawks (4)
|
NSW |
– |
– |
50 |
Lindfield FC (6) |
0–1 |
UTS FC (7)
|
Northern New South Wales
|
NNSW |
NTH |
– |
51 |
Coffs City United (4) |
3–0 |
Byron Bay (4)
|
NNSW |
NTH |
– |
52 |
Oxley Vale Attunga (4) |
2–4 |
Port Macquarie United (4)
|
NNSW |
NTH |
– |
53 |
Sawtell FC (4) |
0–3 |
Boambee Bombers (4)
|
NNSW |
NTH |
– |
54 |
Port Saints (4) |
3–2 |
Bellingen FC (5)
|
NNSW |
NTH |
– |
55 |
Westlawn Tigers (4) |
0–4 |
Northern Storm (4)
|
NNSW |
NTH |
– |
56 |
Kempsey Saints (4) |
3–1 |
Macleay Valley Rangers (4)
|
NNSW |
NTH |
– |
57 |
Nambucca Strikers (5) |
2–7 |
Coffs Coast Tigers (4)
|
NNSW |
NTH |
– |
58 |
Camden Haven Redbacks (5) |
2–1 |
Taree Wildcats (4)
|
NNSW |
STH |
– |
59 |
Lake Macquarie Junior (7) |
0–4 |
Newcastle Suns (4)
|
NNSW |
STH |
– |
60 |
Thornton Redbacks (3) |
1–2 |
Singleton Strikers (3)
|
NNSW |
STH |
– |
61 |
Wallsend FC (3) |
9–0 |
Mayfield United Junior (7)
|
NNSW |
STH |
– |
62 |
Toronto Awaba Stags (3) |
3–7 |
Belmont Swansea United (3)
|
NNSW |
STH |
– |
63 |
Cooks Hill United (3) |
w/o |
Kurri Kurri Junior (7)
|
NNSW |
STH |
– |
64 |
New Lambton (3) |
8–0 |
Garden Suburb (5)
|
NNSW |
STH |
– |
65 |
South Cardiff (3) |
1–3 |
Westlakes Wildcats (5)
|
NNSW |
STH |
– |
66 |
Mayfield United Senior (4) |
6–0 |
Merewether Advance (5)
|
NNSW |
STH |
– |
67 |
Kotara South (4) |
6–1 |
Greta Branxton (6)
|
NNSW |
STH |
– |
68 |
Dudley Redhead United Senior (4) |
2–1 |
Nelson Bay (6)
|
NNSW |
STH |
– |
69 |
Warners Bay (4) |
2–3† |
West Wallsend (3)
|
NNSW |
STH |
– |
70 |
University of Newcastle (5) |
1–3 |
Bolwarra Lorn (6)
|
NNSW |
STH |
– |
71 |
Kahibah FC (3) |
5–2 |
Cessnock City Hornets (3)
|
NNSW |
STH |
– |
72 |
Beresfield United Seniors (4) |
1–2 |
Minmi Wanderers (6)
|
Queensland
|
QLD |
CNQ |
FNQ |
73 |
Mareeba United FC (5) |
0–4 |
Edge Hill United (5)
|
QLD |
CNQ |
FNQ |
74 |
Leichhardt FC (5) |
1–3 |
Southside Comets FC (5)
|
QLD |
CNQ |
FNQ |
75 |
Marlin Coast Rangers FC (5) |
4–0 |
Douglas United FC (6)
|
QLD |
CNQ |
FNQ |
76 |
Innisfail United FC (5) |
0–3 |
Stratford Dolphins FC (5)
|
QLD |
CNQ |
NQ |
77 |
Ross River (JCU) FC (6) |
1–3 |
Saints Eagles Souths FC (5)
|
QLD |
CNQ |
NQ |
78 |
MA Olympic FC (5) |
4–3† |
Estates FC (6)
|
QLD |
CNQ |
NQ |
79 |
Brothers Townsville FC (5) |
7–0 |
Ingham FC (5)
|
QLD |
CNQ |
NQ |
80 |
Rebels FC (5) |
6–3 |
Townsville Warriors FC (5)
|
QLD |
CNQ |
MR |
81 |
City Brothers FC (5) |
4–5 |
Mackay Wanderers (5)
|
QLD |
CNQ |
WB |
82 |
S.C. Corinthians FC (5) |
w/o |
Tinana FC (6)
|
QLD |
CNQ |
WB |
83 |
United Park Eagles (5) |
3–5 |
Across The Waves (5)
|
QLD |
CNQ |
CQ |
84 |
Bluebirds United FC (5) |
1–5 |
Frenchville FC (5)
|
QLD |
CNQ |
CQ |
85 |
Capricorn Coast FC (5) |
0–0† |
Clinton FC (6)
|
Clinton FC advance 4–1 on penalties
|
QLD |
SEQ |
– |
86 |
Nerang Soccer Club (5) |
2–2† |
Taringa FC (4)
|
Taringa FC advance 5–4 on penalties
|
QLD |
SEQ |
– |
87 |
Brighton Bulldogs (8) |
1–5 |
Pine Hills (6)
|
QLD |
SEQ |
– |
88 |
The Lakes (5) |
6–5 |
Burleigh Heads (5)
|
QLD |
SEQ |
– |
89 |
Kingscliff District (6) |
6–0 |
Annerley FC (6)
|
QLD |
SEQ |
– |
90 |
Nambour Yandina United (5) |
4–0 |
Brisbane Knights (5)
|
QLD |
SEQ |
– |
91 |
Surfers Paradise Apollo (5) |
10–0 |
The Gap (5)
|
QLD |
SEQ |
– |
92 |
Tarragindi Tigers (8) |
4–3 |
Ormeau FC (8)
|
QLD |
SEQ |
– |
93 |
Ripley Valley (6) |
2–0 |
Samford FC (4)
|
QLD |
SEQ |
– |
94 |
Buderim Wanderers FC (5) |
12–1 |
Ipswich City (6)
|
QLD |
SEQ |
– |
95 |
North Pine (6) |
5–1 |
Western Spirit (5)
|
QLD |
SEQ |
– |
96 |
Caloundra FC (5) |
2–1 |
Rockville Rovers FC (5)
|
QLD |
SEQ |
– |
97 |
AC Carina (6) |
3–1 |
Brisbane Athletic (6)
|
QLD |
SEQ |
– |
98 |
Bayside United (5) |
4–1 |
Virginia FC (4)
|
QLD |
SEQ |
– |
99 |
Centenary Stormers (5) |
4–1 |
Pine Rivers Athletic (8)
|
QLD |
SEQ |
– |
100 |
Kangaroo Point Rovers (7) |
0–5 |
Palm Beach (5)
|
QLD |
SEQ |
– |
101 |
Tallebudgera Valley FC (8) |
2–7 |
Magic United (4)
|
QLD |
SEQ |
– |
102 |
Woombye Snakes (5) |
0–2 |
Acacia Ridge (5)
|
QLD |
SEQ |
– |
103 |
Willowburn FC (5) |
0–5 |
Southport SC (5)
|
QLD |
SEQ |
– |
104 |
North Star (4) |
2–3 |
Albany Creek Excelsior (5)
|