▌David Vieira (R, 3rd Barn.)
▌Sarah Peake (D, 4th Barn.)
▌Steven Xiarhos (R, 5th Barn.)
▌Dylan Fernandes (D, Barn., Dukes, Nan.)
▌John Barrett (D, 1st Berkshire)
▌Tricia Farley-Bouvier (D, 2nd Berk.)
▌Smitty Pignatelli (D, 3rd Berk.)
▌F. Jay Barrows (R, 1st Bristol)
▌Jim Hawkins (D, 2nd Bris.)
▌Carol Doherty (D, 3rd Bris.)
▌Steve Howitt (R, 4th Bris.)
▌Patricia Haddad (D, 5th Bris.)
▌Carole Fiola (D, 6th Bris.)
▌Alan Silvia (D, 7th Bris.)
▌Paul Schmid (D, 8th Bris.)
▌Christopher Markey (D, 9th Bris.)
▌William M. Straus (D, 10th Bris.)
▌Christopher Hendricks (D, 11th Bris.)
▌Norman Orrall (R, 12th Bris.)
▌Antonio Cabral (D, 13th Bris.)
▌Adam Scanlon (D, 14th Bris.)
▌Dawne Shand (D, 1st Essex)
▌Kristin Kassner (D, 2nd Ess.)
▌Andy Vargas (D, 3rd Ess.)
▌Estela Reyes (D, 4th Ess.)
▌Ann-Margaret Ferrante (D, 5th Ess.)
▌Jerry Parisella (D, 6th Ess.)
▌Manny Cruz (D, 7th Ess.)
▌Jenny Armini (D, 8th Ess.)
▌Donald Wong (R, 9th Ess.)
▌Daniel Cahill (D, 10th Ess.)
▌Peter Capano (D, 11th Ess.)
▌Thomas Walsh (D, 12th Ess.)
▌Sally Kerans (D, 13th Ess.)
▌Adrianne Ramos (D, 14th Ess.)
▌Ryan Hamilton (D, 15th Ess.)
▌Francisco E. Paulino (D, 16th Ess.)
▌Frank A. Moran (D, 17th Ess.)
▌Tram Nguyen (D, 18th Ess.)
▌Natalie Blais (D, 1st Frnk.)
▌Susannah Whipps (I, 2nd Frnk.)
▌Todd Smola (R, 1st Hpdn.)
▌Brian Ashe (D, 2nd Hpdn.)
▌Nicholas Boldyga (R, 3rd Hpdn.)
▌Kelly Pease (R, 4th Hpdn.)
▌Patricia Duffy (D, 5th Hpdn.)
▌Michael Finn (D, 6th Hpdn.)
▌Aaron Saunders (D, 7th Hpdn.)
▌Shirley Arriaga (D, 8th Hpdn.)
▌Orlando Ramos (D, 9th Hpdn.)
▌Carlos Gonzalez (D, 10th Hpdn.)
▌Bud Williams (D, 11th Hpdn.)
▌Angelo Puppolo (D, 12th Hpdn.)
▌Lindsay Sabadosa (D, 1st Hampshire)
▌Daniel R. Carey (D, 2nd Hpsh.)
▌Mindy Domb (D, 3rd Hpsh.)
▌Margaret Scarsdale (D, 1st Middlesex)
▌James Arciero (D, 2nd Mid.)
▌Kate Hogan (D, 3rd Mid.)
▌Danielle Gregoire (D, 4th Mid.)
▌David Linsky (D, 5th Mid.)
▌Priscila Sousa (D, 6th Mid.)
▌Jack Lewis (D, 7th Mid.)
▌James Arena-DeRosa (D, 8th Mid.)
▌Thomas M. Stanley (D, 9th Mid.)
▌John J. Lawn (D, 10th Mid.)
▌Kay Khan (D, 11th Mid.)
▌Ruth Balser (D, 12th Mid.)
▌Carmine Gentile (D, 13th Mid.)
▌Simon Cataldo (D, 14th Mid.)
▌Michelle Ciccolo (D, 15th Mid.)
▌Rodney Elliott (D, 16th Mid.)
▌Vanna Howard (D, 17th Mid.)
▌Rady Mom (D, 18th Mid.)
▌Dave Robertson (D, 19th Mid.)
▌Bradley Jones Jr. (R, 20th Mid.)
▌Kenneth Gordon (D, 21st Mid.)
▌Marc Lombardo (R, 22nd Mid.)
▌Sean Garballey (D, 23rd Mid.)
▌Dave Rogers (D, 24th Mid.)
▌Marjorie Decker (D, 25th Mid.)
▌Michael Connolly (D, 26th Mid.)
▌Erika Uyterhoeven (D, 27th Mid.)
▌Joe McGonagle (D, 28th Mid.)
▌Steven Owens (D, 29th Mid.)
▌Richard Haggerty (D, 30th Mid.)
▌Michael Day (D, 31st Mid.)
▌Kate Lipper-Garabedian (D, 32nd Mid.)
▌Steven Ultrino (D, 33rd Mid.)
▌Christine Barber (D, 34th Mid.)
▌Paul Donato (D, 35th Mid.)
▌Colleen Garry (D, 36th Mid.)
▌Dan Sena (D, 37th Mid.)
▌Bruce Ayers (D, 1st Norfolk)
▌Tackey Chan (D, 2nd Norf.)
▌Ron Mariano (D, 3rd Norf.)
▌James M. Murphy (D, 4th Norf.)
▌Mark Cusack (D, 5th Norf.)
▌William C. Galvin (D, 6th Norf.)
▌William Driscoll (D, 7th Norf.)
▌Ted Philips (D, 8th Norf.)
▌Marcus Vaughn (R, 9th Norf.)
▌Jeffrey Roy (D, 10th Norf.)
▌Paul McMurtry (D, 11th Norf.)
▌John H. Rogers (D, 12th Norf.)
▌Denise Garlick (D, 13th Norf.)
▌Alice Peisch (D, 14th Norf.)
▌Tommy Vitolo (D, 15th Norf.)
▌Matt Muratore (R, 1st Plymouth)
▌Susan Gifford (R, 2nd Plym.)
▌Joan Meschino (D, 3rd Plym.)
▌Patrick J. Kearney (D, 4th Plym.)
▌David DeCoste (R, 5th Plym.)
▌Vacant (6th Plym.)
▌Alyson Sullivan (R, 7th Plym.)
▌Angelo D'Emilia (R, 8th Plym.)
▌Gerard Cassidy (D, 9th Plym.)
▌Michelle DuBois (D, 10th Plym.)
▌Rita Mendes (D, 11th Plym.)
▌Kathleen LaNatra (D, 12th Plym.)
▌Adrian Madaro (D, 1st Suffolk)
▌Daniel Joseph Ryan (D, 2nd Suff.)
▌Aaron Michlewitz (D, 3rd Suff.)
▌David Biele (D, 4th Suff.)
▌Christopher Worrell (D, 5th Suff.)
▌Russell Holmes (D, 6th Suff.)
▌Chynah Tyler (D, 7th Suff.)
▌Jay Livingstone (D, 8th Suff.)
▌John F. Moran (D, 9th Suff.)
▌Bill MacGregor (D, 10th Suff.)
▌Judith García (D, 11th Suff.)
▌Brandy Fluker Oakley (D, 12th Suff.)
▌Daniel J. Hunt (D, 13th Suff.)
▌Robert Consalvo (D, 14th Suff.)
▌Sam Montaño (D, 15th Suff.)
▌Jessica Giannino (D, 16th Suff.)
▌Kevin Honan (D, 17th Suff.)
▌Michael Moran (D, 18th Suff.)
▌Jeff Turco (D, 19th Suff.)
▌Kimberly Ferguson (R, 1st Worcester)
▌Jonathan Zlotnik (D, 2nd Wor.)
▌Mike Kushmerek (D, 3rd Wor.)
▌Natalie Higgins (D, 4th Wor.)
▌Donnie Berthiaume (R, 5th Wor.)
▌John Marsi (R, 6th Wor.)
▌Paul Frost (R, 7th Wor.)
▌Michael Soter (R, 8th Wor.)
▌David Muradian (R, 9th Wor.)
▌Brian Murray (D, 10th Wor.)
▌Hannah Kane (R, 11th Wor.)
▌Meghan Kilcoyne (D, 12th Wor.)
▌John J. Mahoney (D, 13th Wor.)
▌Jim O'Day (D, 14th Wor.)
▌Mary Keefe (D, 15th Wor.)
▌Dan Donahue (D, 16th Wor.)
▌David LeBoeuf (D, 17th Wor.)
▌Joseph D. McKenna (R, 18th Wor.)
▌Kate Donaghue (D, 19th Wor.)
|